Kondela Skladací taburet, siva látka/biely vzor, FARGO

Nezaberá veľa priestoru

• pekný dizajn
    • pevné prevedenie - dá sa na nej v pohode sedieť
    • skladnosť - dá sa zložiť

Som veľmi milo prekvapená z taburetky. Prevedenie je naozaj pekné a pevné. Čakala som totižto, že mi bude skôr slúžiť ako pekná škatuľa na veci prípadne na vyloženie nôh :D ale dá na nej v pohode aj sedieť :) (vyskúšané 80kg+). Ak ju zrovna nepotrebujete používať alebo v nej nemáte veci, je možné ju zložiť a odložiť kamsi do skrine, kde vám ani nebude miesto zaberať. Perfektné pre príležitostné návštevy, aj ako uložný priestor. Ja som veľmi spokojná! do môjho malého bytu ideálne.

Výška
38 cm
Šírka
76 cm
hnedá
12 kg

Kvalitný Tempo Kondela Skladací taburet, siva látka/biely vzor, FARGO za 25 €.

• Dizajn
    • Kvalita za dobrú cenu